Zniżka Booking 50 zł (kod rabatowy)

Czas czytania: 4 min
Zniżka Booking 50 zł

Nie wiesz gdzie zarezerwować nocleg? Nie masz pomysłu, co zrobić aby zmniejszyć koszta swojej wycieczki? Jeżeli tak to zniżka Booking.com jest właśnie dla Ciebie.

ODBIERZ ZNIŻKĘ NA BOOKING.COM

Zniżka Booking 50 zł – a czy Ty już o niej słyszałeś?

Mimo, że ceny za rezerwacje noclegów nie są wygórowane. Booking przygotował specjalną promocje. Kiedy korzystamy z pierwszej rezerwacji o wartości co najmniej 100 złotych, portal rezerwacyjny zwraca nam 50 złoty bezpośrednio na konto. Promocja Booking jest dostępna tylko jeden raz, na jedno konto. Zniżka aktywowana jest poprzez uruchomienie linku polecającego, po przejściu przez witrynę szukamy dowolnego noclegu i rezerwujemy go.

Zwrot pieniędzy przelewany jest na kartę płatniczą, już kilka dni po wymeldowaniu z hotelu. Zniżka Booking działa nawet dla obecnych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z kodu rabatowego. Zniżka 50 zł od Booking zawróciła w głowie klientom portalu. Podróż służbowa, zwykły weekend czy wakacje można teraz przez tę promocje spędzić w luksusowym hotelu.

Zniżka na Booking, jest obecnie kuszącym rozwiązaniem dla swoich użytkowników. Przez co portal zyskuje jeszcze większą popularność i przybiera na sile. Wiele klientów zaskakują promocje Booking przez co portal rozrasta się, cieszy nowych użytkowników ale i ma już swoich stałych odbiorców, którzy mogą skorzystać z innej promocji jaką jest promocja Genius.

ZAREZERWUJ NOCLEG ZE ZNIŻKA 50 ZŁ

Czym jest Booking Genius?

Popularny program rabatowy Booking. Jego zasady są banalnie proste, przez program poleceń możemy skorzystać między innymi z jeszcze niższej ceny, ale również z darmowych śniadań oraz lepszego komfortu pokoju. Status Genius możemy używać też jako dodatkowej zniżki na portalu.

Pierwszy poziom promocji jest prosty do osiągnięcia. Przy realizacji dwóch noclegów w ciągu dwóch lat, otrzymujemy dożywotni poziom pierwszy.

Drugi poziom wymaga od klienta więcej starań. Musimy przede wszystkim dokonać pięciu rezerwacji przez portal Booking. Dzięki temu dostaniemy bezpłatne śniadanie, wyższy standard rezerwacji, a ponadto zniżka na Booking wynosić będzie 15% na wybrane obiekty.

Booking.com – jak działa?

Wśród najpopularniejszych internetowych stron rezerwacyjnych jest strona Booking.com która od 1996 roku, nieprzerwanie rozwija się, działając już w ponad 40 językach oraz zaskakując swoich użytkowników nowymi możliwościami. Na stronie tej klienci mają możliwość rezerwacji noclegów w atrakcyjnych cenach, w różnych regionach świata. Użytkownicy Booking.com mogą wybierać z pośród 1 000 000 miejsc noclegowych, w blisko 227 krajach.

Noclegi w hotelach 2 lub 3 gwiazdkowych jak i hotele w wyższych standardach kuszą użytkowników Booking.com. Wiele miejsc do zarezerwowania noclegu, różne ceny i kategorie, ale przede wszystkim kuszące promocje. A co ważne do rezerwacji nie są udostępnione tylko hotele, ale również pensjonaty, domy, wille i apartamenty. Platforma ma dobrze zbudowany interfejs, który umożliwia nam łatwe oraz szybkie wyszukiwanie i filtrowanie parametrów cenowych, miejsc na świecie oraz odpowiedniego noclegu. Dla osób bardziej mobilnych możliwa jest też aplikacja Booking na swojego smartfona.   

Czy warto korzystać z kodu polecającego na Booking?

Jasne że tak! Portal Booking zaskakuje nas swoimi pomysłami i zapewne to nie ostatnie cele, aby przyciągnąć jeszcze większą liczbę klientów. Wiele klientów dzieli się swoją opinią z portalem Booking, przez co mogą oni jeszcze bardziej działać na korzyść konsumenta. Rezerwacja noclegu w Polsce jak i za granicą jest bezpieczna oraz komfortowa. Kod rabatowy Booking przyciągnął wielu odbiorców, którzy zostają z portalem na dłużej.

Bądź z Nami, dziel się opinią i korzystaj ze świetnych rabatów.

ZNIŻKA 50 ZŁ BOOKING.COM