Wylatujesz na wakacje z Warszawy? Zobacz gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność

Czas czytania: 2 min

Podróż życia to marzenie, na które często oszczędzamy przez wiele miesięcy, a nawet lat. Gdy nasze pragnienia o dalekiej podróży mają się spełnić, naszą głowę zaprzątają przygotowania, dopięcie obowiązków zawodowych, zakupy i sporządzanie planu wakacji. W roztargnieniu i nadmiaru spraw do załatwiania, z pewnością można zapomnieć o dość przyziemnej, lecz bardzo ważnej kwestii, jaką jest parking przy lotnisku. Doradzamy, jak wybrać godny zaufania parking przy lotnisku Okęcie i gdzie zaparkować, aby nie przepłacać.

Tani parking na lotnisku Chopina – czy to możliwe?

Parking to jedna z nielicznych kwestii związanych z podróżą, na którą warto oszczędzić, nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie i wygodzie. Nie zachęcamy, aby szukać miejsc, gdzie pozostawimy samochód za darmo, gdyż te w okolicy lotniska Okęcie z pewnością nie są bezpieczne, lecz doskonałym pomysłem jest zaparkowanie poza terenem lotniska, korzystając z usług prywatnych parkingów. Te najlepsze, takie jak Park & Fly parking-lotnisko.pl oferują bezpłatny transfer pod sam terminal, który trwa jedynie 7 minut! Zaparkowanie poza lotniskiem to realna oszczędność, która przy dłuższym pobycie może wynieść nawet kilkadziesiąt złotych.

Czy wybierając tańszy parking, mogę obawiać się o bezpieczeństwo mojego samochodu?

Zdecydowanie, NIE! Tańszy parking w przypadku Park & Fly nie oznacza rezygnacji z bezpieczeństwa, gdyż w cenie za postój dostępne jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży czy uszkodzenia samochodu. Takie zdarzenia praktycznie nie mają miejsca, gdyż parking jest dozorowany i monitorowany, a także ogrodzony, w taki sposób, aby nikt niepowołany nie mógł znaleźć się na jego terenie. Parking posiada 1000 miejsc postojowych, które są doskonale oświetlone, a nad bezpieczeństwem i komfortem klientów czuwa doświadczony i niezwykle pomocny personel. Wysoka jakość usług sprawiła, że parking ten został wyróżniony przez niezależny portal do wyszukiwania tanich parkingów – parkinglotnisko24.pl. Dobre opinie pasażerów podróżujących z Okęcia z pewnością są najlepszą rekomendacją i gwarancją, że pozostawiony na czas podróży samochód będzie bezpieczny. To szczególnie ważne, w przypadku dłużnych, egzotycznych wyjazdów, które dla wielu osób są wyjątkową podróżą życia.

Bon voyage!