Tanie loty do USA – bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych

Czas czytania: 5 min
Tanie loty do USA

Marzysz o zobaczeniu Empire State Building lub Golden Gate? A może to wizja spaceru po Rodeo Drive i wzgórzach Hollywood spędza Ci sen z powiek? Sama podróż do USA nie stanowi już żadnej przeszkody. Wyszukanie tanich biletów do Stanów Zjednoczonych jest możliwe i wbrew pozorom wcale nie jest to trudne zadanie. Loty do USA coraz częściej można znaleźć w promocyjnych cenach. Dzięki temu, Twoja wymarzona podróż do Ameryki Północnej jest na wyciągnięcie ręki!

Z Warszawy, Katowic czy Krakowa kilka razy w tygodniu można dostać się zarówno na wschodnie wybrzeże, czyli na przykład do Nowego Jorku lub Miami, jak i na zachód USA, czyli do Los Angeles lub San Francisco. Z Polski można też w ciągu około 10 godzin dolecieć bezpośrednio do Chicago.

Tanie loty do USA – ile kosztują?

Obecnie loty stają się stopniowo coraz tańszą i coraz bardziej popularną formą transportu. Istnieje mnóstwo linii lotniczych, które chętnie rozszerzają zakres swojej działalności o kolejne kraje czy nawet kontynenty. Dzięki temu, przy odrobinie szczęścia i pomyślunku, można znaleźć tanie bilety lotnicze zarówno do Stanów, jak i jeszcze bardziej odległych zakątków świata.

Jeśli zastanawiasz się jak szukać tanich biletów do USA, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii takich jak miejsce wylotu, czas podróży oraz długość trwania wyjazdu. Z Europy do Nowego Jorku można dostać się nawet za około 400 złotych! Najtańsze loty do USA znajdziesz podróżując z Londynu, Paryża lub Kopenhagi albo Oslo. Niemniej jednak, oferty połączeń z Polski również mogą pozytywnie zaskoczyć. Najlepsze ceny na trasie z Warszawy do Nowego Jorku i z powrotem oscylują w okolicach 1200 złotych. Lot do USA w promocji nie jest już trudny do znalezienia. Szukając najlepszych okazji, dobrze jest wziąć pod uwagę różne miasta a nawet państwa wylotu. Dzięki temu szanse na znalezienie najtańszego biletu są bardzo duże.

Tanie loty do USA – czy to naprawdę możliwe?

Przy planowaniu podróży, najważniejsze jest zachowanie pewnej elastyczności w kwestii terminów. Gdy nie ograniczają Cię konkretne daty, możliwości stają się znacznie większe i znalezienie promocji jest naprawdę bardzo proste. Co jednak, gdy nie możesz pozwolić sobie na taką dowolność i chcesz znaleźć tanie bilety lotnicze do USA w konkretnym, dokładnie wyznaczonym terminie? Na to tez jest rozwiązanie! Przede wszystkim, należy pamiętać o tym, że przy tak dalekiej podróży ilość przesiadek jest istotna, ale nie najważniejsza. Szukając tanich lotów do Stanów Zjednoczonych, warto więc brać pod uwagę nie tylko podróż bezpośrednią, ale także połączenia z przesiadkami. Może okazać się, że dzięki wielogodzinnemu czasowi oczekiwania na kolejny lot zdążysz jeszcze po drodze zwiedzić miasto, w którym ma miejsce przesiadka. Czasem oznacza to konieczność zmiany przewoźnika w trakcie podróży. Jest to więc pewne ryzyko pasażera, którego jednak nie należy się bać przy zachowaniu odpowiedniego buforu czasowego. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze najtańszy lot to połączenie z wieloma przesiadkami. Często loty do USA w promocji to także połączenia bezpośrednie oferowane przez największe światowe linie lotnicze.

Jeśli wybierasz się w podróż do USA warto pomyśleć o przenośnym internecie. Dzięki niemu zawsze będziesz online i nie narazisz się na nieoczekiwane koszty z tym związane. Sprawdź jak działa przenośny internet do Stanów Zjednoczonych od XOXOWiFI.

Gdzie kupić bilety lotnicze do USA?

Jak wspomniano powyżej, możliwych alternatywnych tras jak i samych przewoźników oferujących połączenia na trasie do Stanów Zjednoczonych jest naprawdę wiele. Ze względu na ilość możliwych rozwiązań w tym zakresie, praktycznie nie sposób samemu wyszukać i przeanalizować wszystkich możliwych opcji. Jeżeli nie zamierzasz spędzić długich godzin na analizie ofert poszczególnych przewoźników, warto skorzystać z wyszukiwarki połączeń, dzięki której znajdziesz loty do USA w promocji. Umożliwia to porównywanie opcji zarówno pod względem ceny jaki czasu lotu, dat oraz samej trasy podróży. Możliwość zestawienia kilkudziesięciu przewoźników, różnych tras i przeróżnych cen w jednym miejscu, znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Dzięki temu dokonasz wyboru i zakupu za pośrednictwem jednej strony internetowej. Tanie loty do USA są łatwo dostępne, jeśli tylko wie się jak ich szukać.